Ak sú Vašim koníčkom psíci a chceli by ste sa vzdelávať a realizovať v tejto oblasti, urobili ste prvý veľký krok k tomu, aby sa Váš sen stal skutočnosťou. Rada Vás naučím všetko potrebné k tomu, aby ste si mohli otvoriť psí salón a boli konkurencie schopný hneď od jeho otvorenia. Kurz, ktorý pre Vás organizujem je v prvom rade zameraný nato, aby ste sa naučili strihať a podnikať v danej oblasti. Kurzy robím len individuálne a to z hľadiska času i počtu uchádzačov. Kurz Vám urobím v čase na ktorom sa dohodneme a ktorý obom stranám plne vyhovuje. Na kurze budem len ja a Vy, aby som sa Vám mohla plne venovať a aby ste zhustenú učebnú osnovu zvládli v krátkom čase. Na kurzoch neplytvám Vašim drahocenným časom a učím Vás len to čo skutočne v praxi a podnikaní využijete. Nejdete si predsa otvárať veterinárnu ambulanciu, tak informácie tohto zamerania sú Vám zbytočné. Všetko čo sa netýka strihania a bezprostrednej starostlivosti o psíka v salóne treba nechať na odborníkov v tom smere vyštudovaných. Informáciu s ktorou Vás viem oboznámiť za hodinu nebudem predsa naťahovať na 2 dni, tým skôr ak nie je bezprostredne prvoradá. Nepotrebujem Vám ani ja, či iný odborník, dva dni rozprávať o parazitoch, nežijeme predsa v rozvojovej krajine.

Môj kurz sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Všetko čo Vás budem učiť je výsledkom mojich dlhoročných postrehov a skúseností na ktoré som prišla sama v praxi. Tým nevylučujem, že pre obdobnosť zamerania na ne nemohol niekto iný prísť tiež, či už skôr, alebo neskôr. Každopádne som rada, že sú ľudia učenlivý, či už nadobudnutými skúsenosťami, alebo poprípade prevzatím mojich nápadov a postupov.

V teoretickej časti sa naučíte ako si otvoriť salón, aké úrady navštíviť, aby bol schválený. Tiež ako ho čo najefektívnejšie zariadiť, aby ste nemuseli peniaze vyhadzovať viac krát, ale aby ste ich dobre investovali do iba potrebného zariadenia. Tiež Vám pomôžem zariadenie kúpiť. O nič sa nemusíte starať dopredu. Všetko so mnou prekonzultujete a kúpite ho až po absolvovaní kurzu. V praktickej časti Vám ukážem niekoľko druhov plemien a strihov, hlavne tie najfrekventovanejšie v salónoch. Najskôr sa budete pozerať a počúvať, potom začnete pomaly strihať a naberať zručnosť, až samy ostriháte psíka. Len pozerať sa nestačí ako to vraj robia na iných kurzoch. Ako a hovorí: „Prax robí majstra.“ Keď to zvládnete, dostanete osvedčenie o ukončení/absolvovaní kurzu. Ak by sa Vám nedarilo, čo pochybujem, dáme Vám čas na dotiahnutie nedostatkov navyše. Verím, že Vás tieto prečítané riadky zaujali a chcete sa nechať mnou učiť a inšpirovať. Už ste iba krok od splnenia si svojho sna, ale tento krok musíte urobiť Vy samy Tak neváhajte a zavolajte mi na 0911135274, aby sme si naplánovali všetko potrebné a dohodli Váš vysnívaný termín. My za Vami neprídeme! Musíte Vy za nami. Ako sa vraví: „komu sa nelení, tomu sa zelení!“

Takže si to ešte raz zhrnieme:

Náš kurz sa koná v salóne, kde poskytujeme aj
strihaciu techniku a materiál na strihanie (psa). V prípade, že si chcete
priniest so sebou svojho psa, treba nám to vopred nahlásiť. Účastníkom kurzu
vieme pomôcť s výberom ubytovania v meste.
Kurz sa skladá z teoretickej a praktickej časti.
Na teoretickej výuke sa dozviete:

 • ako podnikať v oblasti strihania psov (živnost, prevádzka, hygiena, cenová
  politka …)
 • prehľad a oboznámenie sa s najčastejšie strihanými plemenami
 • vybavenie salónu, info o kozmetike a náradí na prácu v salóne
 • starostlivosť o používanú strihaciu techniku a náradie
 • prístup ku klientovi
 • prístup k psovi, uchytenie psa, zvládnutie agresivity
 • starostlivosť o srsť, dermatológia, alergie, parazity
 • výuka základných strihov – teoreticky a prakticky, použitie strojčeka či nožníc (nestriháme psov proti smeru rastu chlpov, čo je nezmysel, ktorý vraj, proti zdravému rozumu a prírode, učia iní), výber správneho hrebeňa, trimovacích pomôcok na určitú časť tela psa
 • kúpanie, trimovanie, rozčesávanie, strihanie pazúrov, čistenie a starostlivosť o uši a oči – teoria I prax
 • dalšie info i podľa pripravených otázok zo strany účastníkov.

Na konci každý dostane certifikát.
Neučíme Vás len strihať, či česať psov, dávame Vám know how a možnosť uplatniť sa v podnikaní. Naučíme Vás šetriť čas a peniaze!!!
Kvalitu zaručuje odborník s dlhoročnými skúsenosťami na trhu v oblasti strihania

Kurz strihania psov nerobíme pre zárobok, ale pre odovzdávanie plnohodnotných, nie čiastočných, skúseností, aby z našich radov vyšli hodnotní partneri, ktorí nám po celom Slovensku budú robiť dobré meno a z ich salónov budú odchádzať nielen spokojní psíci ale i ich pánkovia. Nezameriavame sa na najnižšiu cenu, ale na najvyššiu kvalitu!

Aktuálnu cenu kurzu sa dozviete osobne, alebo telefonicky. Po obojstrannom odsúhlasení si termínu kurzu žiadame zaslanie nevratnej zálohy na náš účet. Po zaplatení zálohy Vám Vami vybraný a odsúhlasený termín podržíme a pripravíme všetko potrebné na tento termín. V prípade, že by ste na kurz v dohodnutom termíne neprišli, zálohu použijeme na uhradenie vzniknutých nákladov.

CH Amour´s Magic Love of Maryon´s Home

Developed by sohailms